Kendine bakmak/kendini sevmek, duyguları bütünün hayrı için işlemek ve üstRuH aktivasyonu..

Arkturuslu rehberlerin günlük bilgeliklerini çok seviyorum, bellidir.. Hazır olduğumuzu belirttikleri Oversoul Activation yazısını okumanın takibindeki gece not almamızı önermişlerdi. Herşeyin yukarı doğru çekildiği, hareketlendiği görseller en belirgin hissettiklerim.. ve varlığımın daha da genişlediğini bariz hissettiğim meditasyonlar, karar ve aydınlanma anları yaşanan, bir de son haftaların duygu yoğunluğunun daha bir somutlaştığı bir Mayıs günü..

Burada yazılanları bu kadar fazla zaman ve bu kadar çok insana anlattığım olmamıştı, son 2-3 ay bu konuda oldukça yeni sayılır, ama sevgili Mikail’in dedikleri daha anlaşılır olageldi bu durumda.. “en son sözcükleri kullanın”, gerçekten de enerjiyi iletmede en ilkel ve uğraşlı form sözcükler anlaşılan..

Niyetim hayatımdaki herkesi kendim kadar değerli bilmek, yaratımı, yaratılışı. yükselişi, enerjiyi ve onu izleyebilmeyi öğrenebilmek. Bu odak, kendi gerçekliğimle her an barış içinde olmamın tam merkezinde. Ve açıkçası da çevreme her bakışım “ya Hu, birlikte ne güzellikler yaratıyoruz” cümlesiyle akışta. Gördüğüm her çiçek en güzeli, karşıma çıkan her kedi en sağlıklısı, her gökyüzü daha yüce..

Biraz evvelki meditasyonun rehberliği ise Birlik bilincindeki o geniş ve kainatın her yanına yayılmaya hazır enerji halinde, sıkışık görünen herşeyin sevgiyle dağılması ve kontrastı oyunlardaki mission lar gibi kenara koyma niyeti harika bir rahatlama yaşattı bana. Işığı paylaşabilmek, koşulsuz samimiyet ve hakikate olan bağlantımızı sürdürürken mümkün.. Ve sanırım bunu yapabilmenin en iyi yolu da içimizde paylaşmaya bile gerek duymadan etrafını aydınlatacak kadar büyük bir ışığa sahip olduğumuzu hatırlamak..

Bugünüme yerleşen ders Pamela Kribbe kanallı Jeshua.. Günlerimize ışık ve şifa olması amacıyla buraya iliştiriliyor.

http://www.jeshua.net/mornings/mornings21.htm

En yüksek duygular ve ışıkla

Telif Hakkı © 2022 Tüm Hakları Saklıdır