Bayanlar, baylar.. Bu gerçekten de muhteşem bir Ağustos!

Yaratımlarım düaliteden sıyrılmaya başladı. Sabah meditasyonlarının değeri günden güne daha fazla anlaşılmakta. Bu arada harika bir uygulama girdi hayatıma, meditasyonlara teknolojik destek mahiyetinde Insight Timer oldukça başarılı.

Çok güzel işler, bereketli bir bolluk, dostların daha sık duyulan sesleri, güneş tutulması yaklaştıkça coşkusu artan galaktik ve ilahi mesajlar.

Sevgili Başmelek Mikail'in sunduğu onaylama gerçekten de apaçık karşımda şu sıralarda: "Bütün arzu ve ihtiyaçlarım ben daha onların ne olduklarının farkına varmadan önce gerçekleştirilir. Bu benim ve bütünün en yüksek hayrı için olur."

Güneş tutulması sürecinde dünyanın kaderini değiştirecek olmamızsa apayrı bir heyecan. Birçok meditasyon birliği sözkonusu benim yolum da bana en uygun olana eşleşecektir. Şimdilik Solara AN-RA'nın Parçaçık Yakınlaştırma Aktivasyonu içinde paylaştığı olumlamalarla katkı sağlamaya çalışacağım bu çok özel yükseliş zamanına.

• TEK KALBİM şimdi aktif!

Göğsünüze üç kez tıklatın ve göğsünüzde tutuşan One-Heart turkuaz elmas frekansını görün. Söylemek:

• Şimdi Işık Kabilemle, kristalimsi Tek Kalp Izgarayla bağlanıyorum.

Tek-Kalp merkezinizden dışarı akan turkuaz ışığa, diğer uyanmış olanların kalelerine bağlanarak topladığınız tüm gezegeni çevreleyen kristalin bir ızgara yaratın. Henüz uyanmayanların vücutları boyunca kristalin bir frekans sarsıntısı oluşur ve bu da uyanmalarına yardımcı olur. Teyit edin:

• Birlikte, gezegenimiz için yeni bir gerçeklik seçiyoruz! onaylıyoruz:

• Yeni Dünya'mız sevgi, şefkat ve işbirliğine dayanır.

Ve şu an düşüncelerinizi ve sevecenlik duygularınızı varlığınızdan gezegendeki tüm mineral, bitki, hayvan ve insanlara gönderin.

Ayrıca Türkçe Birlik Meditasyonu

Telif Hakkı © 2022 Tüm Hakları Saklıdır