Sakin, dingin günler. Kişisel yaşamla ilgili uğraşlar, çevremdeki ikili ilişkilerin doğasına katkı çalışmaları. Kendini tanıyan, bunu dışarısında tanımlamalı konulu ev ödevleri. Bu ödevlerde daha çok tanıdığım kendimi daha çok sevmem. Aynadaki gözlerle iletişimim <3

Biraz önce yaşadığım ikiz alev meditasyonu deneyimi. Benim, ruh ateşimin eril enerjiye bürünmüş varlığıyla buluşma deneyimi tam bir 'ecstasy'. Bütün ve tutkulu.. ilahi zevkin tam tatmini. Aradığım o eşsiz his.

Rüyalarımda olanları anımsamadığım şu anlık bir gerçek, ama bana hissettirdikleri varlığıma işleniyor. O'nunla orada buluştuğumu biliyorum.

Bugünler, bu buluşmanın dünya planındaki tezahürüne dair bir hazırlık aynı zamanda.

Bu cümlelerin ardından linkteki mesaj ve meditasyon son derece yüreklendirici oldu. Uçurucu meditasyon linki burada. Metni kesinlikle Türkçe'ye çevirmek isterim, hayırlısı bakalım.(Zamanın ötesinden çeviri Linki )

Hamd, gerçekten de sadece Yaratan'a. Bu enkarnasyonun en mühim ders ve projesi olan konu. Şu an hayatımda özlediğim tek şey. Bu mesajlar ve işaretler, Lady Mary'nin söylediği gibi sevginin yeni zamanları için yolumu hazırlıyor. Teslimiyet muhteşem bir seçim, Michael'ın dediği gibi neye ihtiyacım ve arzum varsa ben daha onun ne olduğunu kavramadan bile önce gerçekleştirilir, bu benim ve bütün herkesin en yüksek hayrı için olandır. İşte bu yaratım, mükemmel olmanın da ötesinde, takdir ve hayranlıktan da başka bir hissiyat yaratıyor ki bu da "hamd" bence.

Filmin en sevdiğim yerinde olduğum hissi için sonsuz teşekkürler. 🙏🏻❤️

Telif Hakkı © 2022 Tüm Hakları Saklıdır