Geçen hafta bu odada kediler ve ben galaksiden haberler dinledik. Feline ırkının ne kadar kadim ve özel olduklarını öğreniyorduk ki, içimizden bir üyenin şifa (rekalibrasyon) ihtiyacı baş gösterdi. Çok seviyorum Vikvik'i, yıllarca insanlara ancak mucize eseri yaklaşan sarı japon prensesinin ihtiyacı olan tüm enerjilere ulaşması ve bedeninin doğal canlılığına kavuşmasına yardımcı olmak isteyen tüm saf bilinç ve saf niyet varlıklarını ona yardıma ve desteğe çağırıyorum.

Galaksiden haberler aktaran Mythi birçok yönden ufkumu açtı. Ben de ister istemez olası sorularımı belirliyorum böylesi yakın temas olasılık gelecekleri için bir yandan. Yargısız, net ve açık olabilmek isterim; bir de iletişimin bütünün en yüksek hayrına hizmet edebilmesini. Şimdiden heyecanlanıyorum bunu düşününce. Mythi ile tanışmak isteyenler için link: https://www.youtube.com/user/atlanticobr

Galaksi ırkları konusundaki merakımıysa Piperon mahlaslı yetenekli bir yıldız tohumu cevapladı sanırım. Şu an yükseliş ile alakadar anlamdaki 50 küsür ırka ait genel bilgiler ve ırkların animasyonlarını sayfasında paylaşıyor. Sanırım 3'er kez izlemişimdir Alien Race listesini, starseed disclosure seneler önce yapılmış olsa da şu an için de eş derecede geçerli, türkçeye çevirmek geçti içimden, bakalım.

Ve tüm bu olan bitende, ve benim aklım galaksideki savaşa kayarken… Sevgili Başmelek Michael'ın kendi enerjimi hissetmek ile ilgili olan mesajı ve biraz önce Yaratıcı'nın Evren'in gücüne erişmek ile ilgili Sevgili Üstad El Morya açıklaması müfredatın tam olarak benim için yazıldığını tekrar anımsattı.

Yaratıcı'nın uzantısı olduğumu hissetmeyi çok seviyorum.

Netlik hissini seviyorum.

Sonsuz bilgiye erişimim olduğunu bilmeye bayılıyorum.

Burada olmayı seviyorum.

Yükselmeyi seviyorum ve sevgiyle yükseliyorum.

Telif Hakkı © 2022 Tüm Hakları Saklıdır