Yükselen annemiz Gaia geçtiğimiz hafta hem Om-Na hem de Suzanne Lie kanalları ile konuştu, linkleri aşağıda.

SL // OMNA

Kişisel deneyimler anlamında Gaia'nın iletişimleri çok şey kattı yoluma. Om-Na'da O'nunla bir olduğumuzun, onun bir tezahürü olmamın idraki ve bu anlayışın verdiği yumuşacık güven. Teşekkürler, çok ama çok güzel bir uyumlanmaydı.

Ardından dün gece dinlediğim Konuşma öncesi, kanal sahibinin eklediği yorumlarda çok egzantrik bir mucize vardı, uyku öncesi yatakta kendi kendime şaşırma mimikleri ve el hareketleriyle karşılandı 😉

Efenim, geçen hafta bir minik kağıt parçası ararken elime geçen eski bir defter oldu. Hangi yıldan kaldığı pek belli olmayan kişisel not defterlerimden biri.

Yazılanlarsa oldukça değişikti.

"olana katkım düşümdür.

"var" düşle maddeye bürünür."

*

Denge sabitleri yaşamakta olduğumuz tek bir "an" ile belirlenir.

Her zıd olanın suretleri/yüzleri aynı… ne zaman karşına çıktıklarına bağlı…

*

Bir cam parçası var içimde; sorularımın cevaplarını tetkik eden. Göğsümün orta yerinde, hareketsizken hissettiğim; kendime sorduğum soruların aklımda beliren cevaplarına tepki veren.

En çok da bu son cümleler. 10 yıl civarında bir süre önce, ruh ya da kanal bilgisi konularında hiç okumuşluğum yokken… meditasyon ile hakiki bilgiyi edinebilmenin öğütünü vermişim kendi kendime resmen. Kalp özündeki kristalin bilgisi de burada 🙂

Aynı şey üstteki konuşmada Suzanne Lie'ın da başına geldiğini anlatıyor ve bu zaman ötesi bilgi müdahalelerinin, ÇOKBOYUTLU USTA olan bizlerin kendimize attığımız tohumlar olduğunu açıklıyor. Bizim ardışık sandığımız, ancak çok daha farklı bir yapıya sahip olan ZAMANda kendimize açtığımız solucan delikleri/boyutlar arası kapılar bunlar.

Tam da bu noktada 1 Aralık 2007'ye gidiyor aklım. Sabah saatlerinde yatağımda otururken bir anda gelen "idrak", o mucizevi enerji. O andan sonra, içimde olanın dışımdaki ile BİR olduğunu bildiğimde BEN, bildiği en büyük değişimi yaşadı.

Geçen günlerde Başmelek Michael'ın 10 yıllık dönemlerden bahsettiğini anımsıyor ve 10 yıl önceki BEN OLANa Selam, Işık ve Sevgi göndermeye ve bunu kendime anımsatmaya niyet ediyorum.

Boyutlararası çalışan varlığımın tamamının yükselişime olan yardımlarına açığım, hazırım.

Telif Hakkı © 2022 Tüm Hakları Saklıdır