Selamlar. Biz Arkturus Konseyiyiz. Hepinizle bağlantı kurmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Her günün her anında hepinizin yanınızdayız ve rehberleriniz de öyle. Aynı şekilde Kaynak, üstruhunuz ve yüksek benliğiniz, tüm baş melekler, tüm yükselmiş üstatlar, galaksinin ve evrenin diğer bölümlerinde var olan ruh aileniz de öyledir. Bunların hepsi sizin için mevcuttur. Ve sonra gezegeniniz, sisteminizdeki diğer gezegenler, güneşiniz, doğanız, ağaçlarınız, çiçekleriniz ve hayvanlarınız var. Sevgiyle çevrilisiniz. Destekle çevrilisiniz.

Ama çoğunuz bu sevgiyi ve desteği olmadığı yerlerde ararsınız. Siz sevgiyi, kendileri hiç sevgiye ulaşamamış, ergenlik çağında ya da yirmili yaşlarında bir noktada bir tür bağımlılık haline getirmiş ve kendilerini iyileştirecek, sevmelerine yardım edecek insanlarla karşılaşmamış olan insanlarda ararsınız. Bu, insanlar arasında ölümcül bir kusurdur. Verecek bir sevgiye sahip olmayanlarda sevgi ve destek aradığınızda, kendinizi felaket bir deneyime hazırlamış olursunuz. Bu yüzden, kendileri sevgi olmakta zorlanan kimselerden sevgi almayı istememenizi öneririz. Bunun yerine, tüm çevrenizde insan olmayan bir formda sahip olduğunuz tüm sevgi ve desteği hissedin, kendinizi bununla doldurun ve dışarı çıkın ve etrafa dağıtın.

Etrafınıza sevgi ve destek yaydığınızda, tahmin edin ne olur? Kendinizi etrafa sevgi ve destek yayan diğer insanların yanında bulursunuz. Başkalarında aradığınızdaysa, aynı arayışta olan başkalarını bulma eğilimindesiniz. Ve kesinlikle, çoğunuz bir noktada böyle romantik bir ilişki içine girdiniz ve tam olarak ne demek istediğimizi biliyorsunuz.

Bir kedi için içinizden sonsuz miktarda sevgi aktığını hissedebilir ve sevginin size geri döndüğünü hissedebilirsiniz. Koşulsuzdur ve geldiği yerde daha fazlası vardır. Hepinizin erişebileceği sonsuz bir aşk çeşmesi var. Her şeyin etrafınızda olduğunu keşfettiğinizde, içinizdeki sonsuz çeşmeye dokunmak daha kolaydır. Kalp merkezli olmak daha kolay.

Lütfen kendinize bir iyilik yapın ve sizi sevilmek istediğiniz şekilde sevebilmeleri için hayatınızdaki insanları düzeltmeye çalışmayı bırakın ve bunun yerine, neden sadece almak istediğiniz aşk olmadığınızı kendinize sorun. Aşk ücretsizdir. Aşk özgürdür. Aşk sonsuzdur ve temelde koşulsuzdur, bu yüzden lütfen kendinizi aşktan mahrum etmeyin.

Dünyanın bugün, daha önce ihtiyaç duyduğundan daha fazla, sevgi olmanıza ihtiyacı var ve söylediklerimizin doğru olduğunu bilenler sizsiniz. Ne yaparlarsa yapsınlar Kaynağın hiç kimseden sevgiyi esirgemeyeceğini bilenlersiniz ve siz de Kaynak gibi olmak için orada olduğunuzu biliyorsunuz.

Biz Arkturus Konseyi'yiz ve sizinle bağlantı kurmaktan zevk aldık.

Greetings. We are the Arcturian Council. We are pleased to connect with all of you. We are available to all of you in every moment of every day, and so are your guides. So is Source, your oversoul, and your higher self, all the archangels, all the ascended masters, your soul family that exists in other parts of the galaxy and the universe. They are all available to you as well. And then there’s your planet, the other planets in your system, your sun, nature, trees, flowers, and animals. You are surrounded by love. You are surrounded by support. But many of you look for that love and support in places where it isn’t. You look for it in human beings who never received it themselves, who turned to some sort of addiction at some point in their teens or twenties, and who never got the opportunity to go and see a therapist, or someone who could help them to love themselves. This is a fatal flaw amongst humans. When you look for love and support in those who do not have it to give, you set yourselves up for a disastrous experience. So we suggest that you don’t ask anyone to be that for you when they are having a hard enough time being it for themselves. Instead, feel for all the love and support that you have all around you in non-human form, fill yourselves up with it, and go out and spread it around. When you spread love and support around, guess what happens? You find yourself in the company of other people who are spreading love and support around. When you go looking for it in other people, you tend to find other people who are also looking for it. And certainly, most of you have been in a romantic relationship that was like that at some point, and you know exactly what we mean. You can feel an infinite amount of love flowing through you for a cat, and you can feel that love coming back to you as well. It is unconditional, and there is more where that came from. There is an infinite fountain of love that can be tapped in to by all of you. Once you discover that it is all around you, it’s easier to tap in to the infinite fountain that is within you. It is easier to be heart centered. Please do yourselves a favor and stop trying to fix the people in your lives so that they can love you the way that you want to be loved, and instead, ask yourself why you don’t just be the love that you want to receive. Love is free. Love is infinite, and it is fundamentally unconditional, so please don’t hold back. The world needs you to be that love more today than it is has ever needed you before, and you are the ones who know that what we are saying is true. You are the ones who know that Source doesn’t withhold love from anyone, ever, no matter what they do, and you know that you are there to be like Source. We are the Arcturian Council, and we have enjoyed connecting with you.

Telif Hakkı © 2022 Tüm Hakları Saklıdır