Gerçekten özel günler.. Yükselişte hershey yolunda.

Öncelikle o kadar aşığım ki son aylarda ne blog ne de kendi özel çalışmalarıma pek zaman ayırmadım.. Mükemmel bir eşlikçisi var son aylarda aynadaki kadının. Çok da yakışıyor yanına <3 Türlü yollar, maceralar, tatlı işler, güzel yemekler, yeni sahneler, sevgi dolu insanlar, tüylüler, ateşler, ormanlar, şelaleler… eklendikçe bir miktar değişti hayat, şükrediyorum da bu güzel değişimler gelişimler için.

Son zamanlarda biraz kendime zaman ayırmakla ilgili suçlamaya başlamıştım ki kendimi, aşağıdaki mesajla taçlanan deneyimler silsilesi bana bu ÇOK ÖZEL ve MUHTEŞEM bilgiyi hatırlattı.

YASA BİR, HATA YOK.

Çok teşekkürler Saul. Buna gerçekten ihtiyacım vardı.

"Sadece Bir var. Hepiniz bunu biliyorsunuz, ama insan formunda bir yaşam süren varlıklar olarak, çoğunuz bunu unuttunuz ve bu nedenle Kaynak ile Bir olduğunuz ilahi doğanızın farkındalığını kaybettiniz. Sonsuz Sevgi ve Bilgelik Varlığının var olduğuna, fiziksel alemlerin ötesinde ruhsal alemlerin olduğuna inanıyor ve ruhsal olarak kendinizden çok daha ileri olduğuna çoğunlukla inandığınız o uçsuz bucaksız alemlerde olanlara dua ediyor ve onları onurlandırıyorsunuz. Ama bu nasıl olabilir? Hepiniz Kaynak tarafından sonsuz Sevgi ve Bilgelikte yaratılmış mükemmel ilahi varlıklarsınız ve bu nedenle HEPİNİZ, tam olarak yaratıldığınız gibi mükemmelsiniz. Bu hiçbir zaman değişmemiştir, değişemez çünkü Allah'ın yarattığı ezelden mükemmel ve değişmezdir.

Şimdi TÜM kendinden şüpheleri ve olumsuz öz yargıları salıverme ve Kaynak'ın yaptığı gibi kendinizi tam ve eksiksiz olarak kabul etme zamanıdır. Kendi kendinizi kabul etme eksikliğiniz, gerçek doğanızı sizden gizleyen, bilinçli farkındalık alanınızdan kaldıran peçe veya pelerindir. Kendinizi Tanrı kadar tam ve eksiksiz olarak onurlandırmayı ve sevmeyi reddetmenizle ilgili bu sevgi dolu mesajı okurken ya da dinlerken, şimdi bu anda bu peçenin kalkmasına izin verin. Kendinizi kabul etmeyi, onurlandırmayı ve sevmeyi reddetmeniz – ve bu, her birinizin yaptığı bireysel ve tamamen kişisel bir seçimdir – ne size ne de Anne/Baba/Tanrı'ya hizmet eder. İllüzyon gerçek olsaydı, bu ikisine de saygısızlık olurdu, ama bu bile değil. Küçük düşürmek veya aşağılamak illüzyona aittir, gerçek dışıdır/yanıltıcıdır ve bu nedenle imkansızdır. O halde Sevgide rahatlayın ve kendinizi Kaynak gibi – Her Şey olan Işığı ebediyen yayan parlak Varlıklar gibi – tanımaya başlayın.

Kaynağın sonsuz Işığını yayan ilahi Varlıklar iseniz, bu çalkantılı kaos ve karışıklık zamanlarında insanlar olarak neden şimdi Dünya'dasınız? Neden o Sevgiyi ruhsal alemlerden sonsuz enerji ve güçle yaymıyorsunuz? Bunun nedeni, hepinizin sonsuz Sevgi ve Bilgelik ile enkarne olmayı ve insanlığın kolektif uyanış sürecine kitlesel olarak yardım etmeyi seçmenizdir, sadece kendiniz olarak ve olduğunuz Sevgiyi paylaşarak ve herhangi bir şekilde etkileşimde bulunduğunuz herkese – bir ya da milyonlarca – paylaşarak ve yayarak. Sadece bunu yapabilmek – ve aslında tam da bunu yapmak hayal edilemez oranlarda bir mucizedir – kendiniz, maskesiz ve tamamen açık olarak, insanları Sevginin ne olduğu, Var olan Her Şeyin O olduğu bilincine getiriyorsunuz. Bunun farkına varmak, bunu bilmek, uyanmaktır.

İnsanlığa olan yoğun sevginizden dolayı şimdi enkarne olmayı seçtiniz, girmekte olduğunuz rüyanın ana yönleri olan unutkanlık ve farkında olmama yoluyla, gerçekte kim olduğunuzun bilgisini kendinizden gizleyeceğinizi bilseniz bile. Bunun size acı çektireceğini biliyordunuz, muhtemelen düşünülemez bir acıya, ama yine de enkarne oldunuz! Bu Aşk, Sen O'sun! Bu nedenle, kendinizi kabul edin ve onurlandırın. Bunu yapmak sizin göreviniz ve insani amacınızdır, çünkü bunu yaparak, diğerlerini kabul eder ve onurlandırırsınız, onlara gerçekte kim olduklarını gösterir ve onları güçlü bir şekilde farkındalığa itersiniz. Yapmak için enkarne olduğunuz şey başka hiç kimse tarafından yapılamaz ve bu anda Kolektif uyanış sürecinde Dünya üzerindeki varlığınız kesinlikle gereklidir.

Evet, hepinizin değerliliğiniz, kutsallığınız ve parlak ışıltınız hakkında şüpheleriniz var çünkü egolarınız neredeyse sürekli olarak insani kusurlarınızı dikkatinize çekiyor. Gerçek olmayan biçim ortamının önemli bir yönü, içinde yaşadığınız Evrenin görünen genişliğine kıyasla içinizde bir yetersizlik ve önemsizlik duygusu yerleştirmektir. Egolarınız bunu yapar, çünkü amaçları sizi korku içinde tutarak sizi yanıltmak ve kafanızı karıştırmak, böylece şüpheleriniz ve olumsuz öz yargılarınız aracılığıyla, içinde yaşadığınız bu gerçek dışılığın - geçici, kısa ömürlü ve sürekli sona erme tehlikesiyle karşı karşıyaymış gibi “görünen”-gerçekliğini sizin için onaylayarak, size olan bağlılıklarını sürdürmek ve hatta güçlendirmektir. Ve elbette kısa ömürlüdürler çünkü çok yakında Gerçeğin sevincine uyanacaksınız. Ve egolarınız bundan şiddetle korkar.

Bu nedenle, egolarınızın gerçek olmayan aleminin derinliklerine, derinlerine ve ötesine, Sevginin kalıcı olarak ikamet ettiği kutsal içsel sığınaklarınıza gitmek için her gün zaman ayırmanız gerekir, burada Sevgi kucaklamak, rahatlatmak ve Kaynak ile Birliğinizin gerçek ve değişmez doğanız konusunda sizi temin etmek için kalplerinize davet etmenizi bekler. Bu en sevgi dolu güvenceyi almak, egolarınızın gerçekte kim olduğunuzu bilmenizi baltalama girişimleriyle kafanız karışmadan ve yönünü kaybetmeden, OLDUĞUNUZ SEVGİYİ etkileşimde bulunduğunuz herkes için kabul etmek, paylaşmak ve yaymak için fiziksel varlıklar olarak ihtiyaç duyduğunuz gücü verir. Çok çok sevgiyle, Saul."

Telif Hakkı © 2022 Tüm Hakları Saklıdır