Daniel Scranton'ın kanallığındaki Arkturus 9. boyut konseyi hayatımda sanırım en uzun süredir severek takip ettiğim mesajlarıyla harikulade bir ışık katıyorlar hayatıma.

Dünyevi işimle de ilgili olan aşağıdaki 25 Temmuz tarihli mesaj beni çok heyecanlandırdı, direk çevirisiyle paylaşmam lazım. O kadar isterim ki bu ışık kodlarının insanlığa ulaştırılmasına destek olabilmeyi.

Harika bir niyet kalbime şarkılar söyletiyor o halde de gerçekleşecek 😉

"Şu anda, Dünya üzerindeki her bir insana ulaşabileceğimiz yeni yollar arıyoruz. Özellikle dünyanızdaki müzisyenler için ilham perileri olarak çalışmayı kendimize görev edindik. Mümkün olduğu kadar çok insana ulaşmak istiyoruz ve bunu, dinleyiciyi derinden etkileyecek müzikler ve sözler yazmaları için müzisyenlere ilham vererek yapabileceğimizi biliyoruz. Sesin gücünü anlıyoruz; Onun aracılığıyla konuşmadan önce Daniel'in çıkardığı sesleri ve tonları aktarmamızın nedeni budur. Konuştuğu kelimelerin ulaşamayacağı şekillerde size ulaşmaya çalışıyoruz. Ses bu evrende her zaman en güçlü güçlerden biri olacak ve onu kullanıyoruz ama bundan sonra kullanacağımız ölçüde değil. Bu noktadan sonra, dinlediğiniz müziğin çoğunda, dinleyiciyi temel düzeyde değiştirmek için bazı kodlar ve ışıklar gömülü olacaktır. Pek çok şekilde dönüştürülebilirsin ve bunun gerçekleştiğinde olduğunu fark etmen gerekmez. Ancak birçok insan belirli şarkıları tekrar tekrar dinlemekten etkilenecek ve bunun nedenini anlamayacaklar. Müzikten etkilenen ve etkilenen herkes, bunun yardım etmek için yapmamız gereken bir şey olduğunu anlar. Bazı insanların geçmişte belirli bir on yılda müziğin daha iyi olduğunu düşündüklerini biliyoruz ve bu insanlar yepyeni müzik dinlemeye açık olmayabilirler, ancak marketteyken genellikle arka planda çalınır. , mağazada veya gerçekten müzik dinlemeyi düşünmediğiniz başka bir yerde. Ama ne olursa olsun, orada olacak, hepiniz üzerinde etkisi olacak, başka türlü ulaşamayacağınız şekillerde size ulaşacak. Bu insanlık için bir oyun değiştirici olacak. Biliyoruz; onu hissediyoruz. Ve şimdiden ilham alıp onunla koşacak kişilerle çalışmaya başladık. Herkes faydalanacak çünkü ses yayılıyor ve şarkı bittikten sonra bile şarkının titreşimi bir boşlukta geride kalıyor. Bu konuda çok heyecanlıyız ve sizi bizimle heyecanlanmaya davet ediyoruz, çünkü orada, Dünya gezegeninde işler çok ilginçleşmek üzere."

Telif Hakkı © 2022 Tüm Hakları Saklıdır